Wychowanie dziecka szkoła podstawowa

Mój punkt widzenia na aspekt wychowawczy dzisiejszej Szkoły Podstawowej w RP (w nawiązaniu do pytania „Dzieci trzeba wychowywać tak, aby podawały sobie ręce, a nie nogi” )

 

Na dzisiejszej (25 01 2019)  długiej przerwie w pewnej szkole (dyżur nauczycielski) jak na razie wszyscy drugoklasiści podstawiali sobie nogi. Jak ich „tak wychować, aby nie robili sobie krzywdy” ??? I kto to ma zrobić ? (uwaga – pytanie z głębokim przesłaniem)…

        Rękę „podałem” jednemu (chodzenie z nauczycielem przez całą przerwę), gdyż zwyczajnie kompletnie nie słucha NIKOGO i stwarza zagrożenie dla siebie i innych…Klasy nie podam, innych faktów również (RODO) – ale czekam z niecierpliwością na POMYSŁ, chodź znam „lekarstwo”, którym mnie wyleczono dosłownie w kilka tygodni …  i do dziś dziękuję „lekarzom” = droga MAMO, śp. TATUSIU – bardzo WAM dziękuję, że moje ADHD i inne dys…..je minęły jak zły sen po kilku rozmowach „dyscyplinarnych” i jestem teraz (w miarę) normalny.

Internetowa propaganda

Dziękuję wszystkim moim byłym Nauczycielom, którzy zauważyli, że jestem po prostu zwykłym łobuzem i trzeba zawiadomić organ ścigania = RODZICÓW, bo to prędzej czy później doprowadzi do eskalacji mojej „nadkreatywności ruchowej(cytat 2018) i zwykłego NIESZCZĘŚCIA.

Dziękuję moim RODZICOM, że nie dopuścili do targania mnie po specjalistycznych przychodniach, poradniach, te wszystkie „opinie” ułatwiające” funkcjonowanie w społeczności szkolnej i korygujące wymagania edukacyjne były zwyczajnie NIEPOTRZEBNE, kiedy mój TATUŚ wytłumaczył mi SKUTECZNIE, że TAK NIE MOŻNA………..Skończyłem szkołę podstawową z zachowaniem BDB, średnią, studia  , fakultety, podyplomówki, jestem grzeczny (no może trochę mylę liczby, kierunki, kolory i ortografię), uczę z powodzeniem dzieci od wielu wielu lat (dziś usłyszałem od rodziców = moich byłych uczniów /przez wychowawczynię/, że praktyczne prace z techniki (prąd) są za trudne – ale dla rodziców hihi :):):) – W sumie – dzięki Kochani absolwenci ;)), Prywatnie jako muzyk i kompozytor nagrałem osiem autorskich płyt muzycznych, kilka telewizyjnych teledysków, setki koncertów, występów , narobiłem gigabajty czasem niepotrzebnych zdjęć, wychowałem zastępy Waszych Dzieci, nie zwariowałem (całkiem) w czasach reformy edukacji – nie jest źle! – a teraz zwyczajnie proszę – „POMÓŻCIE” … POPILNUJMY ICH RAZEM ….

 

My na prawdę chcemy dobrze dla Waszych pociech, ale bez współpracy to się nie uda ;(

Witek Kozaczkiewicz

I na koniec ___ CUDA : „ciekawostki” Dla rodziców klas 5 😉

I na koniec – jak pokazać Waszym Dzieciom coś, czego nie widać – pole magnetyczne 😉

1 thought on “Wychowanie dziecka szkoła podstawowa

Komentarze są wyłączone.