wymaga flash8
START

/witaj IP:

10.09.2008 17:57

Strony mozna obejżeć w dziale LINKI


INFORMACJE O NOWOŚCIACH

Zapraszamy do - nowego działu GALERIA gdzie znajdziecie m.in. prezentację dotyczącą pobytu w naszej szkole gości w ramach projektu "Socrates Comenius" , tapety pulpitu przedstawiające Naszą szkołę i jej otoczenie, galerie zdjęć zwiazanych z MSP 7, pokazy (FLASH) z róznych szkolnych uroczystości i wiele wiele innych atrakcji.

Zapraszamy na FORUM MSP nr 7, Możesz tam podzielić się swoimi spostrzezeniami na temat Naszej szkoły, porozmawiać ze znajomymi, nauczycielami, przedstawić swój ciekawy pomysł.......

Status Szkoły, WSO i inne dokumenty Znajdziecie w dziale PRAWO . AWANS to strona dla wszystkich nauczycieli ubiegajacych się o awans zawodowy. W działach RELAKS , PO LEKCJACH i POMAGAMY Znajdziecie informacje o działalności pozalekcyjne naszej szkoły. Dział KRONIKA Szkoły - trochę wspomnień... historyczne już zdjęcia i dokumenty. GRY to edukacyjne, logiczne, zręcznościowe zabawy przy komputerze - nie tylko dla dzieci!

LINKI zaprowadzą Was do ciekawych stron WWW związanych ze szkolnictwem, prawem oświatowym, portalami edukacyjnymi. Sprawdź Sam!

certyfikat


POLEĆ NASZĄ STRONĘ

MENU

ocena

problem
zwiedzanie
sonda
tlumacz
autor Valid XHTML 1.0 TransitionalValid CSS! KONTAKggAUTOR web stats stat24.com politechnika ślaska matfiz
socrates um knurow mail google old page